"Prsteň som objednávala dcére. Som spokojná s rýchlym dodaním,pekným darčekovým balením,a hlavne,dcéra sa veľmi potešila, je krásny." ~ Miroslava z KaniankyŠperky Katy
2014-05-27T09:29:55+02:00
https://www.sperkykaty.sk/testimonials/20-5-2014/
Šperky Katy
2014-05-11T11:41:50+02:00
https://www.sperkykaty.sk/testimonials/9-5-2014/
"Objednala som si prsteň, doručenie bolo nečakane rýchle, prsteň mi všetci chválili i ja som bola veľmi spokojná. Odporučila som ďalsie zákazníčky. Ďakujem." ~ Elena z NitriceŠperky Katy
2014-05-27T09:34:44+02:00
https://www.sperkykaty.sk/testimonials/22-5-2014/
0
0
Šperky Katy
Zobraziť celý eshop »





